• Fabrika Taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı

FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Fabrika taşımacılığı konusunda uzman olan firmamız, profesyonel çözümler üretmek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlarınız için fabrika nakliyatı uzman kadromuzla, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü fabrika taşımacılığı hizmeti vermektedir. Fabrika taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, fabrikanızı huzur, mutluluk içinde taşımak için bütün imkanlarını fabrika nakliyat hizmetinize sunuyor.


Ön inceleme ve planlama aşamalarından sonra, elemanlarımız ambalajlama aşamasına geçmektedir. Eşyalar hassasiyetlerine göre, uygun ambalaj malzemesi ile paketlenir.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Araçlarımız uzun yola dayanıklı olup, eşyaların ve malzemelerin korunmasında etkilidir. Her türlü yol şartına uygun olan araçlarımıza eşyalar ve makinalar yüklenir. Boyut olarak büyük malzemeler, herhangi bir hasar alma riskine karşı uygun donanımlı araçlara taşınır.


Yeni fabrika ya da iş alanına getirilen malzemeler, önceden yapılan planlama doğrultusunda o mekandaki yerlerine yerleştirilir. Montaj işlemleri yapıldıktan sonra kullanımınıza teslim edilir.


Fabrika Taşıma Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?
Fabrikadan fabrikaya nakliyat hizmeti, her firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir. Fabrika taşınırken mutlaka, taşınacak makina tessisatlarının ve eşyalarının, nasıl taşınacağının planlanması yapılmalı ve gerekli koordinasyon hazırlıkları belirlenmelidir.


nakliyat
nakliyat
nakliyat

Bu plan çerçevesi içerisinde makinalar, eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapmalıdır. Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.